Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /core/model/modx/modcachemanager.class.php on line 580
ENVICON 2017 / Aktualności / Aktualności

ENVICON 2017

 

Po raz kolejny firma HSM Polska była partnerem XXI Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON Environment 2017, który odbywał się w Poznaniu w dniach 16-17 października, poprzedzając rozpoczęcie targów Pol-Eco-System.

Obrady odbywały się w kilku sesjach tematycznych z udziałem przedstawicieli Komisji Europejskiej, Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, przedstawicieli świata nauki, izb gospodarczych oraz innych organizacji branżowych.

Ze względu na profil działalności naszej firmy najbardziej zainteresowani byliśmy oczywiście zagadnieniami związanymi z gospodarka odpadami. W tym roku wiele miejsca poświęcono Gospodarce Obiegu Zamkniętego oraz Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta.

 

W trakcie obrad Mariusz Karpiński — wiceprezes HSM Polska — zaprezentował wyniki naszych najnowszych analiz związanych z rynkiem odpadów komunalnych z uwzględnieniem zamówień in house.
Prezentacja: «Kto zarabia w Polsce na śmieciach? Rynek odpadów komunalnych w gminach po czterech latach reformy» dostępna jest w zakładce do pobrania

 

   
 
  
linkedin