Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /core/model/modx/modcachemanager.class.php on line 580
Po Zjeździe RIPOK w Wiśle / Aktualności / Aktualności

Po Zjeździe RIPOK w Wiśle

Firma HSM Polska po raz pierwszy była partnerem konferencji organizowanej przez firmę EKORUM. Zjazd RIPOK to jedna z największych imprez branżowych w Polsce. Przez dwa dni aktywnie uczestniczyliśmy w obradach, a także kuluarowych dyskusjach.

Przewidziany dla nas czas podczas sesji wykładowej wykorzystaliśmy na prezentację związaną z naszymi wieloletnimi badaniami: "Rynek odpadów komunalnych w gminach po czterech latach reformy - analiza wg stanu na wrzesień 2017".

Do tej pory nurtuje nas jednak pewne zagadnienie. Podczas obrad na jednym ze slajdów pokazano sposób segregowania odpadów biodegradowalnych w gminie Jabłonna. Zaintrygowała nas informacja, że do odpadów tych można wrzucać "owoce i warzywa oraz obierki z owoców i warzyw (z wyjątkiem grejpfrutów)". Czym zawinił biedny grejpfrut, że tylko on zasłużył na taki ostracyzm? Dociekaliśmy, pytaliśmy, ale dotychczas nie udało nam się znaleźć rozwiązania tej zagadki. Może ktoś z Państwa pomoże? Czekamy :-)

 

   

    

   

linkedin