Bezpieczne i efektywne niszczenie dysków twardych oraz innych nośników pamięci masowej

Zapisujemy niezliczone ilości informacji w komputerach, pamięciach USB, na taśmach magnetycznych, płytach CD, DVD i Blu-ray, kartach kredytowych i lojalnościowych oraz dyskach twardych. Co się dzieje z tymi nośnikami, gdy już ich nie potrzebujemy?

Zwykle pozbywamy się ich bez większej uwagi, sprzedając pośrednikom, na giełdach komputerowych, w serwisach aukcyjnych lub też oddając nieodpłatnie osobom trzecim. Część z nas wcześniej usuwa – teoretycznie – dane, stosując standardowe funkcje kasowania. To wręcz zaproszenie dla złodziei informacji, ponieważ odzyskanie i przywrócenie skasowanych danych jest naprawdę dziecinnie proste!


Mamy proste rozwiązanie:
całkowite mechaniczne zniszczenie! Niszczarka dysków twardych HSM StoreEx HDS 230 rozdrabnia cyfrowe i magnetyczne nośniki na małe cząstki, dzięki czemu odzyskanie danych jest praktycznie niemożliwe. Bezpiecznie, efektywnie i zgodnie z wymaganiami w zakresie ochrony danych.

 

   Pobierz katalog


HSM Powerline HDS 150

HSM Powerline HDS 150

Kompaktowe urządzenie do niszczenia nośników danych cyfrowych.

Czytaj więcej
HSM Powerline HDS 230 jednostopniowa

HSM Powerline HDS 230 jednostopniowa

Efektywnie niszczy cyfrowe i magnetyczne nośniki danych na bardzo małe ścinki uniemożliwiając ich późniejszy odczyt.

Czytaj więcej
HSM Powerline HDS 230 dwustopniowa

HSM Powerline HDS 230 dwustopniowa

Efektywnie niszczy cyfrowe i magnetyczne nośniki danych na jeszcze mniejsze ścinki uniemożliwiając ich późniejszy odczyt.

Czytaj więcej
linkedin