Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /core/model/modx/modcachemanager.class.php on line 580
24-25.09.2020 Warszawa<br>XII Międzynarodowe Targi Opakowań / Targi w Polsce / Aktualności

 

 

XII Międzynarodowe Targi Opakowań
 

Przekładane kilkakrotnie Targi Packaging Innovations 2020 to pierwsze targi odbywające się pełnym reżimie sanitarnym, w których braliśmy udział jako wystawca. Dlatego też były dla nas zupełnie wyjątkowe.

Trzeba przyznać, że organizatorzy włożyli wiele wysiłku w organizację tej imprezy i okazała się ona znacznie lepsza, niż oczekiwaliśmy, mimo, że skurczyła się do ok. 1/3 w porównaniu z ubiegłym rokiem. Co prawda impreza zajęła w tym roku tylko jedną halę, a odwiedzających było znacznie mniej, ale jak to jednak często bywa liczby nie zawsze do końca prawdziwie odzwierciedlają rzeczywistość. W tym roku nie było „wycieczkowiczów”. Osoby, które zdecydowały się przyjść na targi, byli to klienci, którzy przyszli w określonym celu i czegoś szukali. Dlatego też zdecydowana większość rozmów na naszym stoisku połączonych z demonstracją urządzeń była bardzo konkretna i perspektywiczna.
Dziękujemy wszystkim, którzy mimo pandemii odwiedzili nasze targowe stoisko smiley

 

 

 

 

 

linkedin