XIII Międzynarodowe Targi Opakowań

Tegoroczna edycja targów Packaging Innovations naprawdę nas zaskoczyła. Mimo mniejszej liczby wystawców i nieco ograniczonej powierzchni frekwencja naprawdę dopisała. Bardzo dobrym posunięciem organizatorów było też połączenie targów z Festiwalem Marketingu i Druku 2021. Bez żadnych wątpliwości można stwierdzić, że pandemia przegoniła tzw. „wycieczkowiczów”. Na targach pojawiają się teraz osoby, które naprawdę przychodzą po coś. Stąd też mimo obiektywnego spadku liczby odwiedzających w stosunku do czasów sprzed pandemii jesteśmy więcej iż zadowoleni z ilości i jakości odbytych spotkań.
Po raz pierwszy od wielu lat spotkaliśmy się również z sytuacją, żeby klient chciał podpisać umowę na kupno maszyny bezpośrednio na targach! Dotyczyło to urządzenia HSM Profipack P425, które w tej edycji targów było na naszym stoisku niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o zainteresowanie odwiedzających.
Można więc pokusić się o stwierdzenie, że branża targowa zaczyna odżywać po długim okresie lockdownu, a klienci są już spragnieni takich bezpośrednich spotkań branżowych.

 

  

 

 

 

 

linkedin