Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /core/model/modx/modcachemanager.class.php on line 580
27-30.10.2015 Poznań Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych / Targi w Polsce / Aktualności

 

W tym roku po raz pierwszy targi odbyły się w nowej formule, którą w skrócie można określić jako "wszystko w jednym". Odbywające się do tej pory równolegle targi Poleko, Komtechnika, Dworzec, Investfield i Gmina połączone zostały pod jednym szyldem Pol-Eco-Systemu.  Jako coroczni uczestnicy tej imprezy nie zauważyliśmy jednak, aby w szczególny sposób zwiększyło to jej rozmach - najlepszym dowodem jest ilość zajętych pod ekspozycję hal. 

 

Nie zaobserwowaliśmy także dużej różnicy jeśli chodzi o liczbę gości odwiedzających targi. Trzeba tu jednak dodać, że nie najszczęśliwiej wybrany został termin wydarzenia - tuż przed weekendem Wszystkich Świętych, co spowodowało, że w piątek po halach praktycznie hulał wiatr. Uważamy, że poważnie należałoby zastanowić się nad organizacją tych targów co drugi rok, naprzemian z największą tego typu imprezą w naszym regionie czyli monachijskim IFAT.

 

Jak zwykle nie zawiedli nas nasi stali klienci, których licznie gościliśmy na naszym stoisku. Zyskaliśmy także kilka nowych, interesujących i bardzo perspektywicznych kontaktów, a nasz siłomierz boxer stanowił jedną z większych targowych atrakcji dla odwidzających Pol-Eco-System grup młodzieży szkolnej. Wszystkim za odwiedzenie stoiska HSM Polska serdecznie dziękujemy.

 

 

linkedin