Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /core/model/modx/modcachemanager.class.php on line 580
23.10 - 25.10.2018 Poznań<br>Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska / Targi w Polsce / Aktualności

 

 

Trudno oprzeć się wrażeniu, że targi Pol-Eco-System w obecnej formule przeżywają kryzys .Chyba po raz pierwszy w historii opuściły główny pawilon MTP nr 5, zajmując cztery mniejsze hale przy wjeździe od ulicy Śniadeckich. Można zaobserwować spadek zarówno liczby wystawców i zajmowanej przez nich powierzchni wystawienniczej, jak i odwiedzających. Na spadek frekwencji dodatkowy wpływ miało na pewno przeniesienie do Warszawy Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, który tradycyjnie poprzedzał te targi generując ruch na stoiskach przynajmniej w pierwszym dniu. 

Na stoisku HSM królowały nowości: całkowicie nowa konstrukcja HSM V-Press 860 plus B z komorą zasypową o szerokości 1500 mm, pozioma belownica HSM 12 Gigant z całkowicie zmodernizowanym sterowaniem oraz HSM HL 7009 MGB z nową wywrotnicą do typowych pojemników na odpady do 1100 litrów, która od razu po targach pojechała do swojego nowego «domu» w województwie podkarpackim.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, a szczególnie naszym stałym klientom, na których zawsze możemy liczyć :-)

 

 

 

 

 

 

 

linkedin