Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /core/model/modx/modcachemanager.class.php on line 580
13-15.10.2021 Poznań<br>Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska / Targi w Polsce / Aktualności

 

Tegoroczna edycja targów POLECO była dla nas szczególna. Po raz pierwszy w historii HSM Polska zawalczyliśmy o Złoty Medal MTP dla belownicy HSM V-Press 860 TimeSave. Tą prestiżową nagrodę dla innowacyjnych produktów z rąk Ministra Klimatu i Środowiska pana Michała Kurtyki w imieniu firmy odebrał Dariusz Mainka.

Targi po pandemii znacznie się zmniejszyły. Wystawcy zadowalali się mniejszą powierzchnią stoisk, mniej było współwystawców i firm reprezentowanych. Mieliśmy sygnały, że niektóre firmy rezygnowały z udziału w targach, gdyż ze względu na ogólnoświatowe zawirowania na rynku dostaw po prostu nie miały co pokazać. My jednak nie możemy narzekać na frekwencję na naszym stoisku. Odwiedzali nas zarówno starzy znajomi, jak i nowe firmy poszukujące dla siebie rozwiązań. Wielu klientów awizowało nam swoją obecność już przed targami. Można więc śmiało powiedzieć, że pandemia przerodziła ilość w jakość.

Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku smiley

 

 

 

 

 

 

 

linkedin