Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /core/model/modx/modcachemanager.class.php on line 580
26-28.04.2022 Nadarzyn<br>VII Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań / Targi w Polsce / Aktualności

 

Te targi nie przestają nas zadziwiać. Obiektywnie rzecz biorąc 7.edycja Warsaw Pack w centrum targowym Warsaw Ptak w Nadarzynie nie miała prawa się udać. Wszak odbywała się niespełna pół roku po przekładanej kilkakrotnie z powodu pandemii poprzedniej edycji. Poza tym w kilku halach wystawowych zorganizowane zostało Centrum Pomocy Humanitarnej dla uchodźców z Ukrainy.
I rzeczywiście wg danych przekazanych przez organizatorów zarówno liczba wystawców, jak i liczba odwiedzających targi znacznie spadła.
Nie odczuliśmy jednak tego spadku na naszym stoisku. Można powiedzieć, że przez cały czas trwania targów nasza trzyosobowa obsada stoiska miała pełne ręce roboty. 
Jako nowość wystawiliśmy belownicę pionową HSM V-Press 830 plus, która jednak nie była w stanie zdystansować popularnością królujących zwykle na tych targach urządzeń do produkcji wypełniaczy z serii Profipack. Tak jak na poprzednich edycjach nacinarki do kartonów budziły ogromne zainteresowanie i były chętnie testowane przez zwiedzających. 

Warsaw Pack to dla nas obecnie punkt obowiązkowy na targowej mapie HSM —  bez wahania zdecydowaliśmy się na wstępną rezerwację powierzchni na kolejną edycję. Szukajcie nas tradycyjnie koło Costa Coffee wink

 

 

 

 

linkedin